Konkurs Fotograficzny „Znajdź naturalny uśmiech” rozgrywany jest na naszym profilu facebookowym, na który przeniesiecie się klikając tutaj

Konkurs trwa od 19 listopada 2013r. do 21 kwietnia 2014 roku, do godziny 12:00

„Znajdź naturalny uśmiech” to konkurs fotograficzny organizowany na facebookowym fanpage’u kampanii Uśmiech Na Medal. Konkurs polega na wysłaniu zdjęcia zrobionego przez uczestnika konkursu – fotografia powinna przedstawiać uśmiech, może on być stworzony z przedmiotów np. owoców, piłek, kartonów… czy też dostrzeżony w naturze – stawiamy na kreatywne myślenie i spostrzegawczość! Zdjęcia dodawać można za pomocą aplikacji na Facebooku, a każdy z uczestników może przesłać maksymalnie trzy zdjęcia w pierwszym etapie konkursu.

W trakcie trwania konkursu będziemy przyznawać bony na konsultacje ortodontyczne w najbliższym gabinecie w regionie zwycięzcy. Spis gabinetów biorących udział w akcji znajduje się na stronie kampanii Uśmiech Na Medal
Bony przyznawane są za najciekawsze zdjęcia, które oceniane są przez uczestników konkursu i użytkowników Facebooka. Co dwa tygodnie mamy do wygrania 5 bonów na konsultacje stomatologiczne. Łącznie bonów do wygrania jest aż 50, a ich łączna wartość to 5000 złotych. Co dwa tygodnie wybieranych jest pięciu zwycięzców.
W drugim etapie spośród dotychczasowych zwycięzców wytypowana zostanie jedna osoba, która otrzyma nagrodę główną. Na finał przygotowaliśmy 4000 złotych, które zostaną przeznaczone na rozpoczęcie leczenia ortodontycznego zwycięzcy.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu, który możecie pobrać klikając tutaj —> REGULAMIN

Życzymy powodzenia!