Leczenie ortodontyczne przynosi nam ogromne korzyści zarówno estetyczne jak i zdrowotne. Z tego powodu, wychodząc na przeciw oczekiwaniom pacjentów, lekarze proponują szereg rozwiązań ułatwiających finansowanie takiego leczenia.

Zazwyczaj, koszty rozbite są na cenę aparatu oraz opłacaniu wszystkich wizyt w trakcie leczenia. Spotykamy się jednak coraz częściej z umowami ryczałtowymi, które polegają na opłaceniu całego procesu leczenia na początku współpracy z lekarzem, co oszczędza nam dodatkowych kosztów w przyszłości.

Tak samo jak w przypadku nowego sprzętu RTV, którego cena jest zbliżona do kosztów leczenia ortodontycznego, na rynku są dostępne produkty kredytowe, które mogą nam ułatwić finansowanie. Jedyną różnicą jest fakt, że inwestujemy w zdrowie swoje lub naszych dzieci.

Z tego właśnie powodu poniżej prezentujemy produkty dedykowane leczeniu ortodontycznemu, przeznaczone wyłącznie dla osób odwiedzających stronę www.usmiechnamedal.pl.

Mając nadzieję że ułatwi to Państwu podjęcie decyzji o inwestycji w zdrowie, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Kredyt lub pożyczka to rozwiązania, które w pewnych sytuacjach są jednymi z głównych źródeł finansowania bieżących potrzeb. Jeśli planujesz zadbać o swoje lub o najbliższych zdrowie warto wesprzeć się bankowym kredytem. Deutsche Bank PBC S.A. – db Kredyt Gotówkowy z Uśmiechem.

dowiedz się więcej

.